Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 23.04.2018, 09:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Це важливо

Форма входу

Пошук

baner pravoonline w200
PRAVOONLINE

Корисна інформація

Календар

«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Наші партнери

Ресурсний центр ГУРТ

Архів записів

Головна » 2014 » Лютий » 14 » Молодіжне кредитування в Хмельницькому – міф чи реальність? Як отримати власне житло молодій сім’ї?
16:33
Молодіжне кредитування в Хмельницькому – міф чи реальність? Як отримати власне житло молодій сім’ї?

Досить актуальним є питання в Україні як отримати квартиру. Ціни на квартири надто високі для молоді, заощадити гроші з заробітньої плати неможливо, а перебувати «у черзі» на забезпечення громадян житлом, можна роками. Що ж робити у такій ситуації? Куди звернутись, аби мати хоч якийсь варіант отримання власного даху над головою? Мало хто знає про молодіжний кредит.

Тому мета цієї статті – роз’яснити молодому поколінню про один з варіантів отримання молодіжного кредиту на житло. Адже, держава Україна гарантує своїм громадянам можливість отрмання житла за рахунок бюджетних коштів.

Для осіб зацікавлених в такій можливості необхідно звернутись до Державного фонду сприяння молодіжному будівництву. Регіональне відділення якого є і в Хмельницькому.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву  є державною спеціалізованою фінансовою установою, підпорядкованою Кабінету Міністрів України та створеною з метою сприяння проведенню державної житлової політики.

Порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла врегульований Положенням "Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року № 584.

Право на отримання кредиту мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, які згідно з законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

 1. сім’я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно
 2. неповна сім’я в якій мати (батько) віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей (дитину)
 3. одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Кредит надається молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном повернення до 30 років.

Розмір кредиту на будівництво житла визначається регіональним відділенням Фонду, виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 20 кв. метрів на сім'ю (далі - нормативна площа), вартості будівництва (реконструкції) житла за цінами, що діють на час укладення кредитної угоди, та витрат на страхування в період будівництва (реконструкції) житла.

Розмір кредиту на придбання житла визначається регіональним управлінням Фонду, виходячи з нормативної площі житла та експертної оцінки.

Громадяни, які мають право і бажають отримати пільговий довготерміновий кредит на будівництво повинні підготувати усі необхідні документи:

 1. заяву про надання кредиту
 2. довідку про перебування на квартирному обліку або документи, що підтверджують необхідність поліпшення житлових умов для кандидатів, які постійно проживають на селі
 3. довідку про склад сім'ї (видає ЖЕК, ОСББ чи сільська рада)
 4. копію свідоцтва про шлюб, паспортні дані
 5. копію свідоцтва про народження дитини (дітей)
 6. документи, необхідні для визначення платоспроможності (довідка з місця роботи дорослих членів його сім'ї, у разі потреби – договір поруки, інші документи, що підтверджують його доходи)
 7. звіт про незалежну оцінку об'єкта купівлі-продажу
 8. документи, що підтверджують право на перевагу в отриманні кредиту перед іншими кандидатами
 9. копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

Кандидат для отримання кредиту на будівництво  індивідуального будинку, крім зазначених документів, подає будівельний паспорт, виданий місцевими органами архітектури, проектно-кошторисну документацію, затверджену в установленому порядку.

При виборі кандидатів на отримання молодіжного кредиту перевага надається:

 • молодим громадянам, сім’ї, в якій чоловік або дружина користуються правом першочергового або позачергового отримання житлових приміщень;
 • сім’ям, у яких один з членів в поточному році досягає граничного віку отримання кредиту;
 • молодим вченим;
 • молодим спортсменам, що мають видатні досягнення на офіційних національних і міжнародних змаганнях і включені до складу збірних команд України;
 • сім’ї, в якій чоловік або дружина знаходяться на обліку громадян, яким потрібне поліпшення житлових умов.

Одержите Ви кредит чи ні,  залежить  від Вас самих та Вашого бажання, а також наполегливості. Прицьому, потрібно пам’ятати, що статтею 47 Конституції України, кожному громадянину гарантується право на житло. Держава створює умови за яких кожен громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Громадянам, які потребують соціальногозахисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.

Плюси отримання кредиту:

 • Ви матимете змогу отримати власне житло
 • Держава реалізовує цим самим гарантії і права громадян, шляхом компенсування частини витрат

Мінуси:

Однією з вимог для отримання кредиту є необхідність поліпшення житлових умов (нагадаємо, що на підставі ст.34 Житлового кодексу України, потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни, які: забезпечені жилою площею нижче за нормативний рівень, квартиронаймачі, мешканці гуртожитків, мешканці житла, яке не відповідає технічним і санітарним нормам, громадяни, які хворіють на тяжкі форми хронічних захворювань).

Платоспроможність : щомісячний платіж по кредиту не повинен перевищувати 50% сукупного доходу сім’ї (сума часткової компенсації процентів до щомісячного платежу не включається), а після сплати щомісячного на кожного члена сім’ї повинно залишитись не менше одного прожиткового мінімуму.

У період отримання часткової компенсації квартира повинна бути основним місцем проживання позичальника (після оформлення права власності).

Особа (сім’я) не має права відчужувати або здавати в оренду квартиру протягом усього часу отримання державної компенсації.

З моменту отримання квартири в багатоквартирному будинку у власність, право на одержання житла вважається використаним, а громадянин і члени його сім’ї, на яких розраховувалась часткова компенсація процентів, знімаються з обліку громадяну громадян, які потребують відповідного поліпшення житлових умов.

Вибір за Вами.

Переглядів: 5719 | Додав: podilliga | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 7
7  
Кредити на всі види цілей
Ми пропонуємо мінімальну суму від 5 000,00 євро до 10 000,00 євро до 20 мільйонів євро
При низькій процентній ставці 2% Кредит
Період: до 25 років залежно від суми кредиту, який вам потрібен.
Клієнти повинні бути
старше 18 років
Ця транзакція на 100% безпечна для всіх клієнтів
Для отримання додаткової інформації про кредит, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті:
(leonardodorafinance@gmail.com)

6  
Привіт усім
Я кредитор особистого кредиту пана Дієго, який надає житлові можливості для всіх видів кредитів. Вам потрібні негайні позики, щоб погасити ваш борг, або вам потрібна позичкова сума, щоб поліпшити свій бізнес? Чи відмовлено банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібна консолідована позика чи іпотека? Ми позичаємо гроші від людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або які потребують грошей для оплати рахунків та інвестують у підприємства з низькою процентною ставкою на 2% з чіткими та зрозумілими умовами. Гарантований 100%.

Надішліть нам електронного листа на адресу: (santiagoloanfirm@gmail.comcom) для реєстрації

5  
Не вірте їм мені надали кредит в 2010 році який я виплачую, а будинок як не будувався так і не будується. Не лізьтев цю яку в яку вліз я.

4  
Куди потрібно звернутися щоб отримати молодіжний кредит у м. Хмельницький?

3  
ДОБРОГО ДНЯ.Я ПРОЖИВАЮ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛ.У КАМЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКОМУ.Я ПРИПИСАНА У СЕЛІ ЧОРНОКОЗИННЦІ.ЧОЛОВІК У ВОЛОЧИСЬКУ В СЕЛІ ПОЛЯНИ.МИ ЗНІМАЄМ КВАРТИКУ У КАМЯНЦІ ПОДІЛЬСЬКОМУ.МЕНІ 26 .ЧОЛОВІКУ 28.ДИТИНІ 7 МІСЯЦІВ.ЧИ МАЄМО МИПРАВО ОТРИМАТИ КРЕДИТ.І КУДИ НАМ ЗВЕРНУТИСЬ?????

2  
Доброго вечора!Я проживаю в м.Хмельницький.Мені 24 роки,чоловіку 28.У нас є майже п"ятирічний син!Ми знімаємо житло,але хотіли б взяти у кредит.Чи можливо нам отримати цей кредит,та куди необхідно звернутись?

1  
Я проживаю в хмельницькій області, Чемеровецькому районі. в селі Івахнівці, мені 24, чоловіку 26 в нас 2 дітей чи маємо ми право отримати кредит. куди нам потрібно звернутися.

Ім`я *:
Email *:
Код *: