Вітаю Вас Гість!
Субота, 26.05.2018, 15:44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Це важливо

Форма входу

Категорії розділу

Посібники [19]
Статті [3]
Науково-практичні статті на правову тематику
Судова система України [5]

Пошук

baner pravoonline w200
PRAVOONLINE

Корисна інформація

Наші партнери

Ресурсний центр ГУРТ

Захисти себе САМ

Головна » Статті » Посібники

Втрачені документи на майно! Що робити?
Доволі неприємна ситуація, коли одного прекрасного дня виявляється, що документи на квартиру чи будинок зникли. Або ще одна проблема, коли перед виїздом з дому ви не можете знайти свідоцтво про реєстрацію вашого «залізного коня»!

Що робити в таких випадках?
Перш за все, не панікувати та заспокоїтись!
Відомості про ваше майно та, власне, і копії ваших документів зберігаються у органах, які їх видавали. А тому в переважній більшості випадків ці документи можливо відновити.

Знайте! Ця процедура платна. Вам доведеться оплатити вартість бланків та вартість послуг, які будуть вам надані органами реєстрації.
 
Відновлення державного акта на право власності на земельну ділянку.
Для отримання дубліката державного акта на право власності на земельну ділянку вам необхідно зробити наступне:
1. Опублікуйте в місцевій газеті оголошення наступного змісту: «Державний акт на право власності на земельну ділянку серії (вкажіть серію акта) № (вкажіть номер акта), виданий на ім’я (вкажіть своє ПІБ) вважати недійсним.»

2. Зверніться до відповідного органу земельних ресурсів, повноваження якого поширюються на територію, на якій розташована земельна ділянка, із заявою про видачу дубліката державного акта.
У містах органи земельних ресурсів діють при виконавчих комітетах міських рад. У сільській місцевості – при районних державних адміністраціях.
У заяві вказується: де, коли і за яких обставин утрачено (зіпсовано) зазначений державний акт.
До заяви потрібно додати повідомлення про втрату зазначеного державного акта, опубліковане в місцевих засобах масової інформації.

Зауважте, що отримати дублікат державного акта на право власності на земельну ділянку може лише її власник.
Спадкоємці не можуть отримати дубліката державного акта на померлого власника. В такому разі потрібно звертатися до суду із позовом про визнання права власності на спадкове майно.

Відновлення сертифіката на право на земельну частку (пай).
Указом Президента України «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям» повноваження видачі громадянам сертифікатів на право на земельну частку (пай), покладені на відповідні районні державні адміністрації.
Для отримання дубліката сертифіката на право на земельну частку (пай), у першу чергу, необхідно звернутися до районної державної адміністрації, яка його видала.
У разі відмови у видачі дубліката сертифіката на земельну частку (пай) Вам потрібно звернутися із позовом до суду про визнання права на це майно.

Відновлення втрачених документів на нерухомість.
Для отримання дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно вам потрібно зробити наступне:
1. Опублікувати в пресі інформаційне повідомлення про втрату свідоцтва.
2. Звернутися до органу влади, який видав свідоцтво (у містах це виконавчі комітети міської ради, у районах – районні державні адміністрації).
До заяви обов’язково додається опубліковане в пресі повідомлення про недійсність втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності.

Документи, що підтверджують факт переходу права власності на нерухоме майна від попереднього власника до нового (договори купівлі-продажу, міни, дарування тощо), як правило, видаються нотаріусами.
Видача дубліката або копії втраченого документа, виданого вище зазначеними посадовими особами, здійснюється державним нотаріальним архівом. До передачі в архів примірників документів дублікат втраченого документа видається нотаріусом, який посвідчував такий документ.

Отримати дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно може лише його власник.
Спадкоємці не можуть отримати ці документи. В такому разі також потрібно звертатися до суду із позовом про визнання права власності на спадкове майно.


Відновлення свідоцтва про реєстрацію автомобіля.

Для отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Вам необхідно звернутися до відповідного РЕП (МРЕВ) ДАІ  за місцем реєстрації автомобіля з завою про видачу дубліката свідоцтва.
Таку заяву може подати як власник автомобіля, так і особа, яка має доручення від власника на вчинення таких дій.

РЕП ДАІ попередньо до бази даних АІС «Документ» вноситься інформація про втрату (викрадення) свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта), про що у заяві робиться відповідний запис та ставиться підпис уповноваженої особи РЕП ДАІ із зазначенням дати та часу внесення інформації до бази даних АІС.
До матеріалів справи долучається пояснення власника транспортного засобу щодо його втрати або постанова (довідка) органу внутрішніх справ про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом викрадення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічного паспорта) або довідка про порушення кримінальної справи.

Відновлення свідоцтва про реєстрацію трактора.

Для відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію трактора Вам необхідно звернутися до Інспекції державного технічного нагляду за місцем реєстрації трактора із заявою про видачу дубліката свідоцтва.
До заяви слід додати наступні документи:
•    документи, що підтверджують сплату передбачених законодавством податків, а також зборів за послуги, що надаються інспекцією;
•    копію паспорта;
•    копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
•    копії документів, що посвідчують особу представника власника та його повноваження;
•    інші документи у випадках, визначених «Порядком відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів».

Категорія: Посібники | Додав: podilliga (20.01.2012)
Переглядів: 36044 | Коментарі: 76 | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 4
4  
Hello everybody! I need to chew out tattle on you a teeny on every side myself, I am fully a moneyed bride, I like to make off a smiling sport and I tenderness my undertaking, I'm good but there is no addendum of a partner with whom I could well-founded contain sex. You glimpse conditions is the stretch and small change that would maintain to work I obtain no lifetime payment dates and meetings that would moral talk. I honest penury passionate sex without commitment. Core weight 3 athletic, seductive, ineffectual growth. My photos are here http://sex911.top/Marryjenia There is a prime mover, and she can come, righteous compel ought to an apartment where you can come. If you are married, you can be your mistress. If you are interested then divert correspond with or call.

3  
как бросить пить и курить и заняться спортом http://connectedflorida.xyz/index.php?viewurl=4512 гепатит с и рвота
g6687hjhk7

2  
Hello everybody! I need to get something off one's chest you a diminutive on every side myself, I am thoroughly a stinking rich wife, I like to take a smiling hold up to ridicule and I love my job, I'm fine but there is no addition of a participant with whom I could just take sex. You see now is the measure and loot that would be subjected to to situation I from no time payment dates and meetings that would virtuous talk. I honest penury vehement sex without commitment. Boob expanse 3 athletic, pulling, ineffectual growth. My photos are here http://sex911.top/Marryjenia There is a prime mover, and she can come, just compel ought to an apartment where you can come. If you are married, you can be your mistress. If you are interested then divert write or call.

1  
Підкажіть, будь-ласка, чи можна отримати дублікати втрачених документів права власності на будинок та договору купівлі-продажу земельної ділянки, скільки це може коштувати? І до кого краще звернутись з вирішенням цього питання? Дякую.

Ім`я *:
Email *:
Код *: